середа, 09 червня 2010 09:10

Легка атлетика. Українці взяли 6 медалей на міжнародному турнірі у Варшаві

На міжнародному легкоатлетичному турнірі "Меморіал Януша Кусочіньского", що завершився вчора в столиці Польщі Варшаві, представники України завоювали шість нагород, у тому числі 4 - вищої проби.

Особливо порадували нас наші дівчата. Всі чотири золота завоювали саме вони.

У бігу на 100-метрівці кращий час продемонструвала Наталія Погребняк, а на такій же дистанції у бігу з бар'єрами не було рівних Євгенії Снігур (на фото).

Ганна Міщенко виграла забіг на 1500 м, більше ніж на секунду випередивши полячку Ейдіс і британку Інгленд.

У секторі для потрійного стрибка з результатом 14,50 м перемогла Ольга Саладуха.

У чоловіків третє місце у стрибках у довжину зайняв Олександр Солдаткін. А ось Віктор Шаповал (висота) лише за кількістю спроб не дотягнув до тієї ж третьої позиції.

Легка атлетика. Міжнародний турнір "Меморіал Януша Кусочіньского". Варшава (Польща)