субота, 16 серпня 2008 10:46

Легка атлетика. Росіянин був кращим в ходьбі на 20 км

Російський легкоатлет Валерій Борчин став олімпійським чемпіоном в ходьбі на 20 кілометрів. Росіянин подолав дистанцію за 1 годину, 19 хвилин і 1 секунду. Друге місце зайняв еквадорець Джефферсон Перес, а третє - австралієць Джаред Таллент. Золото Борчина стало для збірної Росії четвертим на Іграх в Пекіні.

Перес, який вигравав олімпійське золото ще на Олімпіаді 1996 року в Атланті, відстав від Борчина на 14 секунд. Росіянин і еквадорець відірвалися від загальної групи за три кілометри до фінішу, а приблизно на позначці 18 кілометрів Борчин почав йти у відрив від Переса і у результаті фінішував першим.

16 серпня у вечірній програмі олімпійського легкоатлетичного турніру будуть розіграні комплекти нагород в штовханні ядра у жінок, в жіночому семиборстві і в бігу на 100 метрів у чоловіків.