пʼятниця, 22 серпня 2008 16:25

Легка атлетика. Ефіопська стаєрка Дібаба завойовує друге "золото"

Ефіопська легкоатлетка Тірунеш Дібаба стала олімпійською чемпіонкою в бігу на п"ять тисяч метрів. Вона виграла другу золоту нагороду Ігор-2008. Другою фінішувала спортсменка з Туреччини Елван Абейлегессе. Бронзова медаль пекінської Олімпіади дісталася співвітчизниці Дібаби Месерет Дефар.

Ефіопська спортсменка подолала дистанцію за 15 хвилин, 41,40 секунди. Турецька бігунка фінішувала з результатом 15 хвилин, 42,74 секунди. Бронзова медалістка Месерет Дефар пробігла п"ять тисяч метрів за 15 хвилин, 44,12 секунди.

15 серпня Тірунеш Дібаба стала чемпіонкою Ігор-2008 в бігу на десять тисяч метрів. Ефіопська легкоатлетка виграла забіг з результатом 29 хвилин, 54,68 секунд, встановивши олімпійський рекорд.