субота, 16 серпня 2008 09:29

Легка атлетика. Ефіопка виграла забіг на 10 км

Ефіопська легкоатлетка Тірунеш Дібаба стала олімпійською чемпіонкою в бігу на десять тисяч метрів. Дібаба виграла забіг з результатом 29 хвилин, 54,68 секунди, встановивши олімпійський рекорд. Друге місце зайняла спортсменка з Туреччини Ельван Абейлегессе, а бронза дісталася американці Шалейн Фланаган.

Дібаба добилася вирішальної переваги на останньому колі, зробивши потужний фінішний ривок. Абейлегессе відстала від чемпіонки на 1,68 секунди. Час Фланаган - 30 хвилин, 22,22 секунди.

15 серпня на олімпійському легкоатлетичному турнірі був розіграний комплект нагород в штовханні ядра у чоловіків. Золото завоював поляк Томаш Маєвскі. В суботу легкоатлети розіграють медалі в ходьбі на 20 кілометрів у чоловіків, в штовханні ядра у жінок, в семиборстві у жінок і в бігу на 100 метрів у чоловіків.

Lenta.ru
Зараз ви читаєте новину «Легка атлетика. Ефіопка виграла забіг на 10 км». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua