четвер, 03 липня 2008 10:21

Лабовський виграв у Гешка 1500 метрів

Микола Лабовський у другий день чемпіонату України з легкої атлетики на дистанції 1500 метрів випередив Івана Гешко і виграв "золото" національної першості. Для перемоги Гешку, для якого цей старт став одним з перших у сезоні, не вистачило зовсім трохи. Час Лабовського - 3:42.58 хвилини. Гешко відстав на 0.22 секунди.

Другий день поспіль на полі для метань спортсмени встановлюють національні рекорди. Естафету від Тетяни Ляхович учора підхопила Ірина Секачова, яка метнула молот на 74.52 метри. У чоловіків у цій дисципліні переміг Євген Виноградов з результатом 80.58 метрів. Олімпійські нормативи А (78.50 м) виконали також Артем Рубанко (79.75 м) та Ігор Тугай (79.64 м).

Норматив А на дистанції 200 (23.00 секунди) метрів виконала і Наталія Пигида. Її час у попередньому забігу склав 22.91 секунди.

Вікторія Рибалко у стрибках у довжину продемонструвала ряд стабільних і вдалих спроб, найкраща з яких дорівнювала 6.72 метри. У чоловіків переміг Валерій Васильєв. В останній спробі він стрибнув на 8.04 метри. Невдалі три спроби Андрія Макарчева не дозволили йому продовжити боротьбу. Цього року Андрій уже настрибав 8.13 метрів у кінці червня в Стамбулі.

Детальнішу інформацію про результати та календар змагань можна знайти на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України. Сьогодні очікується особливо цікава боротьба у чоловічих стрибках у висоту та стрибках з жердиною. Змагатимуться у стрибках у висоту і жінки. Також з технічних видів на сьогодні заплановані потрійний стрибок та штовхання ядра у жінок і чоловіків, метання спису у чоловіків. У біговій програмі фінали на 200, 800, 5000 та 400 метрів з бар"єрами у чоловіків і жінок, 3000 метрів з перешкодами та 400 метрів у чоловіків.

"Газета по-українськи"
Зараз ви читаєте новину «Лабовський виграв у Гешка 1500 метрів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua