субота, 28 березня 2015 00:41

Кваліфікація Євро-2016. Перемога Хацкевича, програш України, "Армагедон" у Чорногорії: результати матчів п'ятниці

Ігор Акінфєєв отримав у голову фаєром. Фото: sport-express.ru

У п'ятницю, 27 березня, були зіграні поєдинки кваліфікації на Євро-2016.

Збірна України мінімально програла команді Іспанії, єдиний гол на 28-й хвилині забив Мората. Також в групі С Македонія вдома поступилася команді Білорусі, яку тренує Олександр Хацкевич, а Словаччина в рідних стінах розгромила Люксембур, 3:0.

У групі Е англійці забили чотири сухих м'ячі литовцям, Словенія декласувала Сан-Марино, 6:0, а Швейцарія будинку крупно обіграла команду Естонії - 3:0.

У групі G Австрія на виїзді розгромила Ліхтенштейн, 5:0, Швеція в гостях обіграла Молдову, 2:0. Матч збірних Чорногорії та Росії не дограли: після того, як на 66-й хвилині Роман Широков не реалізував пенальті, на полі почалася бійка. Після чого арбітри і команди покинули поле. На табло до цього часу горіли нулі.

Нагадаємо, в першому таймі в голкіпера збірної Росії Ігоря Акінфєєва влучив фаєр, після чого гравець був госпіталізований. Місце у воротах зайняв Юрій Лодигін.

Чорногорія - Росія - 0:0 - матч перерваний через заворушення

Зараз ви читаєте новину «Кваліфікація Євро-2016. Перемога Хацкевича, програш України, "Армагедон" у Чорногорії: результати матчів п'ятниці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua