пʼятниця, 24 жовтня 2008 09:33

Кубок УЄФА. ЦСКА в суху розгромив "Депортиво"

Московський ЦСКА у четвер переграв іспанський "Депортиво" у першому матчі групового раунду Кубка УЄФА, передає "Лента.ру". Матч, що пройшов на арені "Лужники" у Москві, закінчився з рахунком 3:0 на користь армійців.

Вже на 9-ій хвилині зустрічі у складі російського клубу відзначився Алан Дзагоєв, якій забив ударом зі штрафного, а через дві хвилини 18-річний півзахисник оформив дубль. Остаточний рахунок у матчі на 61-ій хвилині встановив нападник армійців Вагнер Лав.

6 листопада у Роттердамі армійці зіграють другий матч у групі H проти голландського "Фейеноорда". Суперниками ЦСКА по групі H, окрім "Фейеноорда" та "Депортіво", також є французькі "Нансі" та польський "Лех".

Зараз ви читаєте новину «Кубок УЄФА. ЦСКА в суху розгромив "Депортиво"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua