понеділок, 10 листопада 2008 09:44

Кубок світу з бігу. Російські спортсмени вирвали перемогу у збірної США

Російська спортсменка Тетяна Жиркова стала переможницею Кубку світу на довгих дистанціях, що проходив в італійському місті Тарквінія, повідомляє РИА "Новости".

На дистанції в 100 кілометрів Жиркова випередила 87 спортсменок з 33 країн світу - 7 годин 23 хвилини 33 секунди. Тетяна здобула також звання чемпіонки Європи, яке розігрувалося в рамках Кубка.

Російська жіноча команда, до складу якої окрім Жиркової входили Ірина Вишнєвська (4-е місце) та Марина Бичкова (8-е), стала кращою у командному заліку із загальним часом 22 години 58 хвилин 51 секунда. Росіянки майже на півгодини випередили збірну США, яка і посіла друге місце.

Зараз ви читаєте новину «Кубок світу з бігу. Російські спортсмени вирвали перемогу у збірної США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua