неділя, 29 липня 2007 14:47

Кримаренко виграв "срібло" на легкоатлетичному етапі у Сарагосі

Чемпіон світу зі стрибків у висоту Юрій Кримаренко, 23 роки, на легкоатлетичних змаганнях у Сарагосі виграв срібну нагороду з результатом 2.27 метрів. Це стало повторенням рекорду змагань, який встановив Віктор Мойя у 2005 році. Однак американець Тора Харріс зміг показати результат 2.29 метри. Юрій цю висоту пропустив, а стрибнути на 2.31 йому не вдалося.

Ще одне "срібло" в активі Анастасії Рабченюк. Дистанцію 400 метрів з бар"єрами вона пробігла за 57,57 секунд.

Ліля Кулик у потрійному стрибку стала четвертою (13.88 метрів).

У Бельгії паралельно проходили змагання KBC NACHT VAN DE ATLETIEK. Лідер української збірної у потрійному стрибку Ольга Саладуха виграла "золото" (14.37 метрів), а Олександра Стаднюк - "бронзу" (13.57). Третім завершив змагання і Денис Юрченко у секторі для стрибків з жердиною (5.60 метрів).

Зараз ви читаєте новину «Кримаренко виграв "срібло" на легкоатлетичному етапі у Сарагосі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua