неділя, 01 червня 2008 19:39

Контадор виграв багатоденку "Джіро д"Італія"

Іспанець Альберто Контадор став переможцем знаменитої багатоденної велогонки "Джіро д"Італія", яка цього року проводилася вже 91-й раз.

"Джіро" фінішувала в неділю в Мілані. Останній, 21-й етап - 28,5-кілометрову "розділку" - виграв італієць Марко Пінотті. Контадор же значно випередив свого головного переслідувача Ріккардо Рікко (Італія), підсумковий відрив від якого становив 1 хвилину 57 секунд.

Двадцатип"ятирічний Контадор, переможець торішнього "Тур де Франс", перервав гегемонію італійців на "Джіро": господарі велогонки незмінно перемагали на ній після 1996 року, коли успіх святкував росіянин Павло Тонков.

Минулорічний переможець "Джіро" італієць Даніло Ді Лука зайняв підсумкове восьме місце з відставанням від Контадора 7 хвилин 15 секунд.

6. Пейт (США, Slipstream) - 0.24.

Загальний залік: 1. Контадор - 89:56.49. 2. Рікко - відставання 1.57. 3. Брузегін - 2.54. 4. Пелліцотті - 2.56. 5. Меньшов - 3.37. 6. Селла - 4.31…

РИА "Новости", "Спорт-Экспресс"

Зараз ви читаєте новину «Контадор виграв багатоденку "Джіро д"Італія"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua