субота, 04 листопада 2017 20:09

Коноплянка потрапив у штангу в матчі "Шальке"

Євген Коноплянка відіграв 65 хвилин у матчі з "Фрайбургом"

"Шальке" на виїзді мінімально переграв "Фрайбург" (1:0) у матчі 11-го туру чемпіонату Німеччини.

Ключовий епізод матчу стався на 62-й хвилині. Даніель Каліджурі намагався виконати подачу з правого флангу, але м'яч рикошетом від захисника "Фрайбурга" влетів у ворота.

Український півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка вийшов на поле у стартовому складі, а на 65-й хвилині був замінений на Аміна Харіта. В середині першого тайму у вихованця "Дніпра" був розкішний момент для взяття воріт. Він вийшов один на один з голкіпером, але потрапив у штангу.

Коноплянка отримав найнижчу оцінку (не рахуючи гравців, які вийшли на заміну) за версією Whoscored - 6,5. Українець завдав 2 удари по воротах (один повз, другий - у штангу) і зробив 57 передач з точністю 77%.

Три минулих матчі бундесліги Коноплянка починав у запасі.

Ця перемога дозволила "Шальке" піднятися на четверте місце з 20 очками в активі. У "Фрайбурга" залишилося вісім пунктів і він опустився на 16-у позицію.

Фрайбург - Шальке-04 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 62 Даніель Каліджурі.

У наступному турі гельзенкірхенці зіграють вдома з "Гамбургом", а "Фрайбург" поїде у гості до "Вольфсбургу".

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка потрапив у штангу в матчі "Шальке"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua