вівторок, 20 серпня 2019 20:11

Команди першої ліги видали феєричний матч з 7 голами

Підопічні Сергія Ковальця виявилися влучнішими в "футбольній перестрілці" на "Оболонь Арені"

"Оболонь-Бровар" та "Минай" зробили справжню перестрілку в Києві.

Закарпатці першими відкрили рахунок, розігравши красиву комбінацію верхом у штрафному майданчику "пивоварів". Втім, ще до перерви кияни відігралися і навіть вийшли вперед.

Але головна драма глядачів очікувала у другому таймі. Нурієв з пенальті відновив паритет. А потім Ульянченко (3:2), Араужо (3:3) і Бровченко (4:3) забивали тільки дальніми ударами - один красивіший за інший. Напевно, було б справедливо, якби така перестрілка завершилася внічию. І шанс у "Миная" був, але удар Нурієва зі штрафного влучив у штангу.

"Оболонь-Бровар" - "Минай" 4:3

Голи: Батальський 25, Мединський 26, Ульянченко 55, Бровченко 70 - Нурієв 8, Нурієв 52 (пен.), Араужо 65

"Оболонь-Бровар" продовжує йти без поразок у групі лідерів. "Минай" з Василем Кобіним поки виграв лише один матч і в зоні аутсайдерів чемпіонату.

Зараз ви читаєте новину «Команди першої ліги видали феєричний матч з 7 голами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua