понеділок, 17 лютого 2020 20:11

Колишній воротар "Динамо" припустив гол від воротаря суперника на останній хвилині матчу

Максим Коваль грає у Саудівській Аравії вже третій рік. Фото: ФК "Динамо"

Український воротар Максим Коваль пропустив курйозний гол на останніх хвилинах гри від воротаря суперника.

Інцидент стався 15-го лютого у рамках чемпіонату Саудівської Аравії. Команда українського воротаря "Аль-Фатех" приймала "Аль-Файсалі".

Голкіпер гостей пішов до воріт Коваля на останній кутовий на 4-й компенсованій хвилині матчу при рахунку 2:1. Після подачі з кутового Мустафа Малаєка переправив м'яч у ворота колишнього воротаря "Динамо".

У поточному сезоні Максим Коваль зіграв лишень один "сухий матч" у 18-ти зустрічах та 34 пропущенні м'ячі. "Аль-Фатех" посідає останнє місце в чемпіонаті Саудівської Аравії. В Україні ворота грав за "Металург" Запоріжжя. "Динамо" та "Говерлу.

Зараз ви читаєте новину «Колишній воротар "Динамо" припустив гол від воротаря суперника на останній хвилині матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua