понеділок, 06 серпня 2007 18:27

Клочкова, Лісогор, Димо, Силантьєв перемогли на чемпіонаті Парижу

У Парижі завершилися найважливіші змагання сезону в плаванні - Відкритий чемпіонат Парижа Українські плавці виступили на ньому дуже вдало. Найважливіші досягнення наших спортсменів такі:

4-й день

Трьома медалями порадували українські спортсмени в завершальний день Відкритого чемпіонату Парижа, інформує sport.com.ua.

Без золота просто не мала права залишитися Яна Клочкова, яка прагнула компенсувати свою відносну невдачу на коронних 400-х метрах. На дистанції удвічі коротшій Яна фінішувала з результатом 2:12.16, і була поза конкуренцією.

Срібну медаль на 100 метрах брасом забезпечила собі Юлія Підлісна, яка фінішувала через 1:09.47 секунди.

Ще одне друге місце в активі Сергія Бреуса, який 50 метрів баттерфляємпроплив за 23.90. Денис Силантьев на цій дистанції був сьомим - 24.28.

3-й день

Олег Лісогор показав найшвидші секунди на дистанції 50 метрів брасом - 27.62 секунди. Ще один наш брассистВалерій Димо був п"ятим з часом 27.76.

Денис Силантьев, пропливши 200 метрів баттерфляєм за 1:55.48, піднявся на вищу сходинку п"єдесталу.

Бронзову медаль відвезла з Парижа Ірина Амшеннікова. На дистанції 50 метрів на спині вона фінішувала з третім часом - 28.73.

2-й день

На вищий ступінь п"єдесталу першим піднявся Валерій Димо. 100 метрів брасом він подолав за 1:01.24 секунди. Ігор Борисик на цій же дистанції був третім - 1:01.30.

А ось у жінок на 100 метрах на спині відбувся досить особливий для плавання випадок. Наша Ірина Амшеннікова показала абсолютно однакові секунди з француженкою Лорою Манаду - 1:01.46 секунди. Обидві дівчата отримали по золотій медалі.

Срібних медалей були удостоєні Денис Силантьев на 100 метрах баттерфляєм- 52.73 (Артем Пронь тут був четвертим 52.85), і збірна України в естафеті 4х100 метрів комплексним плаванням.

1-й день

Кваліфікаційні запливи

Зараз ви читаєте новину «Клочкова, Лісогор, Димо, Силантьєв перемогли на чемпіонаті Парижу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua