неділя, 13 лютого 2011 16:44

Китаянка не пустила Катерину Бондаренко в основу турніру у Дубаї

Українська тенісистка Катерина Бондаренко не змогла пробитися в основу Dubai Duty Free Tennis Championships.

У фіналі кваліфікації українка поступилася китайській тенісистці Шуай Пен - 7:5, 4:6, 2:6.

Нагадаємо, що саме Шуай Пен перегородила шлях Бондаренко в 1 / 64 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії-2011. У тому матчі Катерина також виграла перший сет (6:2), але потім поступилася (3:6, 6:8).

Марія Коритцева зіграє в основній сітці турніру WTA з призовим фондом 220 000 $ в Боготі, Колумбія.

Першою суперницею киянки стане австрійська тенісистка Патрісія Майр-Ахлайтнер.

Дніпропетровчанка Людмила Кіченок вийшла у другий раунд кваліфікації колумбійського турніру.

У стартовому матчі українська тенісистка завдала поразки Олександрі Каданту з Румунії: 6-0 2-6 7-6 (3).

Раніше повідомлялося, що український тенісист Олександр Долгополов поступився іспанцеві Ніколасу Альмагро у фіналі Brasil Open.

За матеріалами Турнир, Тенісний портал України

Зараз ви читаєте новину «Китаянка не пустила Катерину Бондаренко в основу турніру у Дубаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua