вівторок, 12 серпня 2008 09:24

Китайські гімнасти приносять десяте золото своїй збірній

Гімнасти олімпійської збірної Китаю завоювали золоту медаль Ігор-2008 в командному турнірі, яка стала для китайців десятою нагородою вищої якості. Сума балів олімпійських чемпіонів склала 286,125. Другими стали атлети з Японії, а володарями бронзових нагород - гімнасти із США.

Російські спортсмени виявилися лише шостими, набравши 274,300 балів. Українці в цих змаганнях участь не брали.

Олімпійськими чемпіонами у складі збірної Китаю стали Ібін Чень, Сюй Хуан, Лі Сяопень, Цюнь Сяо, Вей Юан і Кай Цзоу.

Завтра, 13 серпня, на Олімпіаді в Пекіні будуть розіграні медалі командного турніру зі спортивної гімнастики серед жінок. Змагання в абсолютній першості серед чоловіків пройдуть 14 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Китайські гімнасти приносять десяте золото своїй збірній». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua