вівторок, 12 серпня 2008 17:21

Кінний спорт: збірна Німеччини виграла "золото" в конкурі

Німецька команда виграла золото Олімпіади-2008 в командних змаганнях з конкуру. Чемпіонами стали Петер Томсен, Франк Остхольт, Андреас Дібовскі, Інгрід Клімке та Хінріх Ромайке. Для збірної Німеччини ця золота медаль стала вже третьою на Іграх в Пекіні.

Срібні медалі дісталися австралійцям, а бронзові - команді Великобританії. Німці виграли турнір з результатом 166,10 штрафних очок. У австралійських наїзників виявилося на 5,1 очка більше, а у британців - на 19,6 бала.

12 серпня на олімпійському турнірі з кінного спорту будуть розіграні також медалі в індивідуальному конкурі, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Кінний спорт: збірна Німеччини виграла "золото" в конкурі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua