середа, 16 листопада 2011 19:40

"Карпати" зіграли зі 111 дітьми внічию
21

Сьогодні на Львівському стадіоні "Україна" футболісти ФК "Карпати" зіграли товариську гру під назвою "Урок справжньої мужності" зі 111 учнями спортивної школи. Проти професійних спортсменів грали діти віком від 6 до 14 років.

Матч відбувся у рамках презентації фото-календаря проти насильства у сім'ї. Головними героями календаря стали "карпатівці".

Підопічні Худоб'яка вийшли на поле у червоно-чорній формі. Діти одягнули зелено-білий спортивний одяг.

Гра відбулася у два тайми по 7 хвилин. "Карпатівцям" було складно грати, адже майже після кожного пасу м'яч влучав у когось із дітей і переходив до противника. 70% часу м'ячем керували юні футболісти. Єдиним способом володіти м'ячем для досвідчених гравців було передавати його з голови на голову.

У середині першого тайму діти забили перший гол у ворота. У середині другого тайму володарі поля все ж забили гол у відповідь. Гра закінчилася із рахунком 1:1.

"Що я вчора відбігав 90 хвилин, що сьогодні 14, а втомився однаково", - поділився враженнями Артем Федецький.

Після закінчення гри дітям роздали календарі. Усі бажаючі мали можливість отримати автографи футболістів.

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" зіграли зі 111 дітьми внічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua