четвер, 20 лютого 2020 17:06

Йоганнес Бйо виграв перше "золото" чемпіонату світу-2020

Норвезька збірна у складі Йоганнеса Бйо і Марте Ройзеланд святкувала сьогодні перемогу на чемпіонаті світу з біатлону в суперміксті. Змагання проходять у італійському Антхольц-Антерсельві. "Срібло" виборола збірна Німеччини (Франціска Пройс і Ерік Лессер) третіми були французи – Анаіс Бескон і Емільєн Жаклен.

Збірна України – Дмитро Підручний і Анастасія Меркушина фінішували лише 10-ми. Хоча теоретичні шанси поборотися за медалі існували. Меркушина передала естафету 6-ю із відставанням у 33 секунди. Однак Дмитро Підручний на останній лежці закрив 5 мішеней лише з восьми патронів, а на стійці використав шість.

Теоретичні шанси поборотися за медалі існували

Для Йоганнеса це перше "золото" чемпіонату світу-2020.

Завтра на чемпіонаті світу вихідний. Змагання поновляться в суботу, 22 лютого. Того дня жінки й чоловіки змагатимуться в класичній естафеті.

Зараз ви читаєте новину «Йоганнес Бйо виграв перше "золото" чемпіонату світу-2020». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua