вівторок, 03 червня 2008 17:10

Івановіч стала першою півфіналісткою "Ролан Гаррос"

Сербська тенісистка Ана Івановіч стала першою півфіналісткою Відкритого чемпіонату Франції.

У вівторок в чвертьфінальному поєдинку друга ракетка турніру здолала швейцарку Патті Шнідер, посіяну в Парижі під 10-м номером, - 6:3, 6:2.

Матч тривав 1 годину 15 хвилин. За цей час Івановіч набрала 39 чисто виграних очок, припустившись при цьому 19 невимушених помилок. Шнідер помилялася частіше - 31 раз, а активно виграних м"ячів на її рахунку 31.

За вихід у фінал турніру Івановіч боротиметься з переможницею матчу між її співвітчизницею Єленою Янковіч (3-й номер посіву) і іспанкою Карлою Суарес-Наварро.