понеділок, 02 серпня 2021 06:11

Іспанія розгромила суперника в божевільному матчі

Іспанія врятувалася на 92-ій хвилині. Фото: Reuters

На Олімпіаді в Токіо зіграли один із найвидовищніших матчів. В чвертьфіналі збірна Іспанії розбила команду Кот д'Івуару – 5:2. Хоча на 90-ій хвилині саме іспанці пропустили й поступалися – 1:2.

На 92-ій хвилині тренер Іспанії випускає форварда Рафу Мира. Майже відразу майбутній герой зустрічі зрівнює рахунок – 2:2. Сталося це через 58 секунд після виходу.

В екстратаймі Ойарсабаль з пенальті вивів Іспанію вперед – 3:2. Невдовзі Рафа Мир забив ще двічі й довів справу до розгрому африканської збірної – 5:2.

У півфіналах Олімпіади зіграють Іспанія з Японією та Бразилія з Мексикою. На минулій Олімпіаді в Ріо золото виборола збірна Бразилії. Другими були німці й третіми – збірна Нігерії.

Зараз ви читаєте новину «Іспанія розгромила суперника в божевільному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua