неділя, 16 вересня 2007 17:58

Ісінбаєва та Річардс виграли джек-пот "Золотої Ліги"

Росіянка Олена Ісінбаєва та американка Саня Річардс стали власницями мільйонного джек-поту легкоатлетичної серії "Золотої Ліги". Аби отримати його, спортсменкам потрібно буде виступити наступного тижня у фіналі у Штутгарті.

У Берліні на останньому етапі "Золотої Ліги" Ісінбаєва перемогла з рекордом змагань у секторі для стрибків з жердиною - 4,82 метри. Саня Річардс з новим найкращим результатом сезону у світі фінішувала першою на дистанції 400 метрів з бар"єрами - 49.27 секунд.

Шведка Сюзанна Каллур втретє поспіль перемогла на 100 метрів з бар"єрами. У Берліні вона встановила особистий рекорд - 12,49 секунд.

Бланка Власіч з Хорватії з результатом 2 метри перемогла у стрибках у висоту.

Зараз ви читаєте новину «Ісінбаєва та Річардс виграли джек-пот "Золотої Ліги"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua