субота, 04 серпня 2007 13:30

Ісінбаєва перемагає в Лондоні без світового рекорду

Вчора у Лондоні пройшов Norwich Union Super Grand Prix. Українські легкоатлети у ньому участі не брали.

Чи не найбільше уваги було прикуто до сектору зі стрибків з жердиною у жінок та стометрівки у чоловіків.

Американець Тайсон Гей знову не зміг побити світовий рекорд Асафи Пауелла (9,77 секунди). У фіналі він переміг з результатом 10,02. Першим на 200-метрівці був атлет з Ямайки Усаін Болт - 20.06 секунд. Джеремі Ворінер тріумфував на дистанції 400 метрів - 44,05 секунд.

За 13,27 секунд 110 метрів з бар"єрами пробіг американець Райян Вілсон. Висота 2,32 метри принесла перемогу шведу Стефану Хольму. У стрибках у довжину кращим був господар змагань, британець Крістофер Томлінсон - 8.16 метрів. Вілсон Аарік зі США переміг і встановив особистий рекорд у потрійному стрибку - 17.58 метрів. У штовханні ядра з найкращим результатом сезону у світі виграв його співвітчизник Ріісе Хоффа - 22.43 метри.

У жіночих стрибках з жердиною недосяжною для інших спортсменок була Олена Ісінбаєва з Росії (4.82 метри). Саня Річардс зі США перемогла на 400-метрівці (49,79 секунд), Вероніка Кемпбелл з Ямайки - на 200-метрівці (22.55 секунд), Люсія Клокова зі Словаччини - на дистанції 800 метрів (1.59,91 хвилини), а американка Лаурен Флешман - на дистанції 3000 метрів (8.43, 92 хвилини).

Зараз ви читаєте новину «Ісінбаєва перемагає в Лондоні без світового рекорду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua