неділя, 02 жовтня 2011 12:40

"Інтер" уперше програв під керівництвом Раньєрі
5

"Наполі" здобув впевнену перемогу в гостьовому матчі італійської футбольної серії А проти міланського "Інтера".

Зустріч 6-го туру, що відбулася в суботу в Мілані на стадіоні "Сан-Сіро", закінчилася з рахунком 3:0 на користь команди Вальтера Маццаррі.

Наприкінці першого тайму на 41-й хвилині нігерійський півзахисник господарів Джоел Обі сфолив у своїй штрафній площі, за що отримав другу жовту картку і був змушений залишити поле.

Пенальті вийшов бити словацький хавбек гостей Марек Гамшик, проте його удар парирував голкіпер "Інтера" Жуліо Сезар, але першим на добивання встиг аргентинський захисник неаполітанського клубу Уго Кампаньяро. У другому таймі гості зусиллями Крістіана Маджо (56-а хвилина) і все того ж Гамшика (75) довели рахунок до великого.

"Нерадзуррі" зазнали першої поразки вже у другому матчі під керівництвом нового головного тренера Клаудіо Раньєрі, який змінив на цій посаді відправленого у відставку Джан П'єро Гасперіні. Перша гра припала на зустріч Ліги чемпіонів, в якій "чорно-сині" в гостях обіграли московський ЦСКА - 3:2.

"Наполі", який набрав 10 очок, очолює турнірну таблицю серії А. "Інтер" з 4 балами займає 16-у позицію в чемпіонаті.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" уперше програв під керівництвом Раньєрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua