вівторок, 15 грудня 2015 11:49

"Інтер" продовжує лідируватив Серії А: результати 16-го туру

Наставник "Інтера" Роберто Манчіні inter.it

"Лаціо" зіграв внічию з "Сампдорією" у заключному матчі 16-го туру чемпіонату Італії з футболу, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла у понеділок в Римі, завершилася з рахунком 1:1. Перший гол на 78-й хвилині забив форвард "Лаціо" Алессандро Матрі. Відповідь прийшла на 93-й хвилині від захисника "Сампдорії" Ервіна Зукановича.

"Лаціо" з 20 очками займає 12-е місце у серії А, "Сампдорія" з 17 балами йде на 16-му рядку.

"Ювентус" обіграв "Фіорентину". Зустріч в Турині завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів поля, в яких забили Хуан Куадрадо (6-а хвилина), Маріо Манджукич (80) і Пауло Дибала (90). У "Фіорентини" відзначився Йосип Ілічич (3, з пенальті).

"Ювентус" (30 очок) йде на четвертому місці в чемпіонаті. Туринці скоротили відставання від "Фіорентини", яка займає третє місце, до двох очок.

Футболісти "Наполі" і "Роми" зіграли внічию. Зустріч, що пройшла в неділю в Неаполі, завершилася з рахунком 0:0. Неаполітанці завдали лише чотири удари у площину воріт "Роми", тоді як римляни жодного разу не потрапили по воротах "Наполі".

Винятком став епізод наприкінці другого тайму - півзахисник "Роми" Даніеле Де Россі вразив ворота "Наполі", але гол не був зарахований.

"Наполі" (32 очки) йде на 2-му місці у чемпіонаті, "Рома" (29) - 5-а.

"Інтер" переміг "Удінезе" і залишився на першому місці в Серії А.

Чемпіонат Італії

16-й тур

Дженоа - Болонья 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 90 Россеттіні.

Вилучення: Перотті, 80 (Дженоа), Діавара, 90 (Болонья).

Сассуоло - Торіно перенесений через туман

Палермо - Фрозіноне 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 5 Гольданіга, 2:0 - 17 Васкес, 2:1 - 24 Саммарко, 3:1 - 60 Трайковскі, 4:1 - 86 Джилардіно.

Удінезе - Інтер 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 23 Мауро Ікарді, 0:2 - 31 Йоветич, 0:3 - 83 Мауро Ікарді, 0:4 - 86 Брозовіч.

Інтер - Ханданович, Монтойя, Міранда, Мурільо, Теллес, Гуарін, Мело, Перішич, Йоветич (Брозовіч, 61), Ляйіч (Жезус, 82), Мауро Ікарді (Манай, 90).

К'єво - Аталанта 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 76 Бірса.

Вилучення: Керубіно, 66 (Аталанта), Куртич, 90 (Аталанта).

Емполі - Карпі 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 46 Маккароне, 2:0 - 51 Сапонара, 3:0 - 61 Маккароне.

Мілан - Верона 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 52 Бакка, 1:1 - 57, пенальті Тоні.

Вилучення: де Йонг (56).

Наполі - Рома 0:0 (0:0, 0:0)

Наполі - Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулям, Аллан, Жоржиньо, Гамшик, Кальєхон (Мертенс, 67), Ігуаїн, Лоренцо Інсіньє (Ель-Каддурі, 88).

Рома - Шченсни, Флоренці (Венкер, 88), Манолас, Рюдігер, Дінь, де Россі, Наінгголан, Яго Фальке (Дьомбер, 82), П'яніч, Салах (Ітурбе, 76), Джеко.

Попередження: Альбіоль (59), Мертенс (71), Дьомбер (90), Наінгголан (90), де Россі (90).

Ювентус - Фіорентіна 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 3, пенальті Ілічич, 1:1 - 6 Куадрадо, 2:1 - 80 Манджукич, 3:1 - 90 Дибала.

Ювентус - Буффон, Бардзальї, Бонуччі, К'єлліні, Куадрадо, Хедіра (Стураро, 62), Маркізіо, Погба, Евра (Алекс Сандро, 77), Дибала, Манджукич (Мората, 86).

Фіорентина - Тетерушану, Томовіч, Родрігес, Асторі, Бернардескі, Бадель, Весіно (Россі, 86), Алонсо (Паскуаль, 85), Ілічіч (Фернандес, 86), Валеро, Калынич.

Лаціо - Сампдорія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 78 Матрі, 1:1 - 90 Зуканович.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" продовжує лідируватив Серії А: результати 16-го туру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua