субота, 05 грудня 2015 14:56

Ібрагімович став найкращим бомбардиром ПСЖ за всю історію чемпіонату Франції

Ібрагімович забив 87 голів в елітному дивізіоні чемпіонату Франції

Златан Ібрагімович, який забив у п'ятницю свій 86-й і 87-й голи в елітному дивізіоні чемпіонату Франції, став найкращим бомбардиром "Парі Сен-Жермен" за всю історію національної першості.

Колишнього власника рекорду Мустафу Далеба Ібрагімович наздогнав ще минулої суботи в матчі з "Труа". Встановити нове досягнення капітану збірної Швеції дозволив пенальті, реалізований на 44-й хвилині гри з "Ніццою" - 3:0. На 61-й хвилині Ібрагімович відзначився ще раз, а перший гол Едінсон Кавані забив з його передачі.

Шведському форварду, який перейшов в ПСЖ з "Мілана" в 2012 році, для встановлення рекорду знадобилося всього 103 матчі в чемпіонаті Франції.

Раніше в цьому сезоні Ібрагімович вже став найкращим бомбардиром в історії "Парі Сен-Жермен".

Топ-5 бомбардирів ПСЖ у чемпіонаті Франції:

87 Златан Ібрагімович
85 Мустафа Далеб
83 Домінік Рошто
76 Паулета
67 Франсуа М'Пеле

Зараз ви читаєте новину «Ібрагімович став найкращим бомбардиром ПСЖ за всю історію чемпіонату Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua