пʼятниця, 16 серпня 2019 20:11

Ібрагімович дублем приніс перемогу своїй команді в МЛС

Ібрагімович допоміг команді перервати смугу невдалих матчів

"Лос-Анджелес Гелаксі" перервав серію невдач в регулярному чемпіонаті МЛС

У черговому матчі першості команда шведського форварда Златана Ібрагімовіча зустрічалася на своєму полі з ФК "Даллас". Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

Обидва голи записав на свій рахунок Ібрагімовіч. На 68-й хвилині він забив з гри, а на 82-й реалізував пенальті.

"Лос-Анджелес Гелаксі" перервав серію з трьох поразок, набрав 40 очок і піднявся на 4-е місце в турнірній таблиці Західної конференції МЛС. "Даллас" 36 очок залишився на 7-й позиції.

38- річний Златан Ібрагімович в цьому сезоні МЛС забив за свій клуб вже 18 м'ячів.

Зараз ви читаєте новину «Ібрагімович дублем приніс перемогу своїй команді в МЛС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua