неділя, 09 березня 2008 15:34

Хвостенко прийшла четвертою в гонці з масовим стартом

Жіночий масс-старт завершував програму 8-го етапу Кубка світу в російському Ханти-Мансійську. Україну в гонці представляли Оксана Хвостенко і сестри Семеренко. Валя і Віта припустилися дуже багатьох промахів на вогневих рубежах, і в результаті фінішували 29-ю і 30-ю відповідно. Зате Оксана Хвостенко виступила просто блискуче: всього два промахи і підсумкове четверте місце. Завдяки цьому успіху Оксана піднялася на 17-е місце в загальному заліку Кубка світу.

А перемогла сьогодні знову Катрін Хітцер. Як і в персьюті днем раніше, 22-річній німкені не було рівних. Другою стала Магдалена Нойнер, завдяки чому зрівнялася за набраними очками з Сандрін Байі. Проте, завдяки більшому числу других місць в сезоні французка все ще є володарем жовтого лідерського біба. При цьому Нойнер забезпечила собі перемогу в заліку мас-стартів.