середа, 24 лютого 2010 16:17

Хокеїст збірної Канади порвав сітку шайбою

Хокеїст збірної Канади Ші Вебер порвав сітку, потужним кидком пославши шайбу в лівий верхній кут воріт команди Німеччини в кваліфікаційному матчі Олімпіади-2010.

Шайба порвала сітку і долетіла до борту. Гра тривала ще більше 30 секунд, і лише під час паузи судді, подивившись повтор, зарахували гол, повідомляє Canadian Press.

Вебер закинув шайбу на третій хвилині другого періоду, зробивши рахунок 2:0. У результаті канадці перемогли з рахунком 8:2 і вийшли в 1/4 фіналу Олімпіади, де вони зустрінуться з Росією.

Після гри з німцями Вебер розповів, що він бачив, як після його кидка шайба потрапила у верхній кут. За словами захисника, який виступає за клуб НХЛ "Нешвілл Предаторс", він не сумнівався, що гол був, не дивлячись на те, що шайба вилетіла з воріт.

Нагадаємо, в ніч з 24 на 25 лютого канадці зустрінуться в 1/4 фіналу із збірною Росії.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Хокеїст збірної Канади порвав сітку шайбою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua