неділя, 29 квітня 2007 11:35

Хокейні збірні Словаччини та Швеції легко перемагають в своїх перших матчах

Чемпіони світу та, водночас, Олімпійські чемпіони, збірна Швеції, не знала проблем в своєму стартовому матчі на Чемпіонаті світу з хокею з Італією - 7:1 (2:1, 4:0, 1:0). Цікавим є лише той факт, що італійці відкрили рахунок в матчі, а більшу половину першого періоду їм вдавалося утримувати лідерство в рахунку, повідомляє championat.ru. Але на більше вони не вистачило, збірну Швеції прорвало градом з 7 шайб.

Збірна Словаччини почала чемпіонат світу-2007 з прогнозованої перемоги над збірною Норвегії з рахунком 3:0 (2:0, 1:0, 0:0).Результат зустрічі був, по суті, вирішений ще в першому періоді, в якому словаки закинули дві шайби протягом менш, ніж однієї хвилини.

Зараз ви читаєте новину «Хокейні збірні Словаччини та Швеції легко перемагають в своїх перших матчах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua