неділя, 12 грудня 2010 17:10

Хохфільцен. У гонці переслідування українок підвела стрільба

У гонці переслідування другого етапу біатлонного Кубка Світу в австрійському Хохфільцені українські спортсменки не змогли поборотися за призові місця з причини жахливої стрільби.

Кращими знову стали сестри Семеренки, але Віта з чотирма неураженими мішенями фінішувала на своєму стартовому 15-му місці, а Валя з п'ятьма промахами опустилася до 17-ї позиції. Разом з тим, чергове подвійне потрапляння до двадцятки найсильніших - далеко не найгірший результат.

Крім сестер в очкову зону потрапила ще й Олена Підгрушна, проте 5 промахів дозволили їй набрати лише один бал.

Перемогу ж здобула шведська спортсменка Хелена Екхольм.