четвер, 08 листопада 2018 22:57

Хацкевич розповів, що його не влаштувало в матчі з "Ренном"

Хацкевич прокоментував гру з "Ренном". Фото: ФК "Динамо"

У поєдинку 4 туру групового турніру Ліги Європи "Динамо" на НСК "Олімпійський" обіграло французький "Ренн" з рахунком 3:1.

Після матчу на прес-конференції наставник киян Олександр Хацкевич дав такий коментар:

"Думаю, вболівальники сьогодні отримали задоволення від гри. Бойко? Воротар повинен виручати.

Сідклей? Гра його виглядає ефектно, але хочеться від нього більшої ефективності.

Я бачив свою команду на полі всі 90 хвилин. Коли рахунок 3: 0 і йде 80-я хвилина зустрічі, то можуть виникати проблеми з концентрацією уваги. Але команда грала. Ніякої установки відходити назад не було. Хлопці діяли по ситуації.

Не буду нікого виділяти за підсумками сьогоднішнього матчу. Я виділю всю команду.

Є те, що сьогодні не влаштувало в грі "Динамо"? Реалізація моментів, які у нас були.

Миколенко - хороший молодий футболіст, у якого правильне ставлення до справи. Це наша бойова одиниця, на яку ми повноцінно розраховуємо по двох позиціях - як на фланзі, так і в центрі оборони.

Гармаша не було в заявці Гармаша, оскільки вирішив, що є футболісти, які можуть його замінити. У нас досить велика конкуренція на цій позиції ", - передає слова Хацкевича dynamo.kiev.ua.

Після 4 турів Ліги Європи "Динамо" і "Астана" очолюють таблицю - мають по 8 очок, у "Ренна" 3 пункту, у "Яблонця" - 2.

Зараз ви читаєте новину «Хацкевич розповів, що його не влаштувало в матчі з "Ренном"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua