середа, 13 серпня 2008 14:04

Греко-римська боротьба: Грузія завоювала перше "золото"

Грузин Манучар Квіркелія виграв золоту медаль в змаганнях з греко-римскої боротьби у ваговій категорії до 74 кілограмів на Олімпіаді-2008. Це золото стало для Грузії першим на Іграх в Пекіні. У фіналі Квіркелія здобув перемогу над Чан Юнсяном з Китаю.

Бронзові медалі завоювали болгарин Явор Янакієв і француз Крістоф Гено, брат Стіва Гено, який раніше виграв золоту медаль у вазі до 66 кілограмів.

В середу, 13 серпня, на Олімпіаді в Пекіні будуть розіграні ще п"ять комплектів медалей: у змаганнях з дзюдо (серед жінок у вазі до 70 кілограмів і серед чоловіків у вазі до 90 кілограмів), з важкої атлетики (серед чоловіків у вазі до 77 кілограмів), а також у фехтуванні (серед рапіристів і шпажисток).