субота, 02 квітня 2011 20:33

Голайдо приніс перемогу донецькому "Металургу" у матчі з "Дніпром"

Точний удар Дениса Голайдо за шість хвилин до фінального свистка приніс перемогу донецькому "Металургу" у матчі з дніпропетровським "Дніпром".

Гості вийшли вперед вже на другій хвилині матчу - Назаренко відправив м'яч у ворота після скидки Гладкого. "Металурги" відігралися завдяки голу Іванко на 14-й хвилині. У середині другого тайму Фернандеш порушив правила у власному штрафному майданчику.

Арбітр призначив пенальті, який реалізував Назаренко - 1:2. Буквально в наступній же атаці донецький клуб відігрався. Аделайе відправив м'яч у сітку воріт Лаштувки після подачі кутового.

Вирвати перемогу господарі змогли наприкінці поєдинку завдяки голу новачка Дениса Голайдо на 86-й хвилині.

Чемпіонат України.

Прем'єр-ліга.

23 тур

"Металург" Д - "Дніпро" - 3:2 (1:1)

Голи: Іванко, 14, Аделайе, 75, Голайдо, 86 - Назаренко, 2, 73 (пенальті).

Металург: Бандура, Маріо Сержіо, Чечер, Аделейе, Воловик, Лазич, Фернандеш, Дімітров, Соарес, Аді, Іванко (Голайдо, 76).

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Чеберячко, Русол (Інкум, 46), Денисов, Ротань, Назаренко, Жуліано, Феррейра, Селезньов, Гладкий (Шахов, 59).

Зараз ви читаєте новину «Голайдо приніс перемогу донецькому "Металургу" у матчі з "Дніпром"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua