понеділок, 22 серпня 2011 02:59

Гол Вороніна не врятував "Динамо" від поразки в Махачкалі: результати 21-го туру РПЛ

У матчі 21 туру чемпіонату Росії з футболу серед клубів Прем'єр-ліги махачкалинський клуб "Анжі" обіграв московське "Динамо". Зустріч, що проходила в Махачкалі, завершилася з рахунком 2:1.

Рахунок на 22-й хвилині гри відкрив марокканський півзахисник "Анжі" Мбарк Буссуфа. На 44-й хвилині рахунок став 1:1 - після прострілу нападника "Динамо" Олександра Кокоріна в штрафний майданчик "Анжі" гол забив Андрій Воронін. У другому таймі "Анжі" знову вийшов вперед: помилкою воротаря "Динамо" Антона Шуніна успішно скористався форвард махачкалинського клубу Олександр Прудніков. Його гол виявився вирішальним.

В інших матчах туру московський "Спартак" зіграв унічию зі "Спартаком" з Нальчика - 1:1, "Локомотив" у себе вдома з рахунком 1:0 обіграв "Краснодар", а "Кубань" розгромила ніжегородську "Волгу" - 5:0 .

Турнірну таблицю Прем'єр-ліги очолює ЦСКА з 45 очками. Друге і третє місця займають "Зеніт" з 43 очками і "Динамо", яке набрало 38 очок, пише "Лента".

21-й тур

Спартак Нальчик - Спартак - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Гошоков (26), 1:1 - Дзюба (53).

Кубань - Волга НН - 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Траоре (20), 2:0 - Траоре (45), 3:0 - Букур (53), 4:0 - Комков (70), 5:0 - Давидов (89).

Локомотив - Краснодар - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Глушаков (34).

Анжі - Динамо - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Буссуфа (22), 1:1 - Воронін (44), 2:1 - Прудніков (71).

Анжі: Ревішвілі, Ж. Карлос, Тагірбеков, Гаджибеков (Іванов, 46), Р. Карлос (Кебе, 90), Буссуфа, Джуджак (Голенда, 78), Ангбва, Ахмедов, Жирков, Прудніков.

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир (Місімовіч, 79), Ломіч, Фернандес, Гранат, Сємшов, Юсупов (Ропотан, 46), Самєдов, Кураньї, Воронін, Кокорін.

Попередження: Юсупов (41), Кураньї (55), Ломіч (70), Гранат (85).

Амкар - Рубін - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Секретов (36), 1:1 - Квірквелія (84).

ЦСКА - Томь - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Думбія (50), 2:0 - Хонда (63), 3:0 - Думбія (68).

Крилья Совєтов - Зеніт - 2:5 (1:4, 1:1)

Голи: 0:1 - Данні (22), 0:2 - Широков (29), 1:2 - Яковлєв (31), 1:3 - Ломбертс (32), 1:4 - Файзулін (34), 2:4 - Яковлєв (51), 2:5 - Широков (78, пенальті).

Терек - Ростов - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Калачов (18), 1:1 - Кочиш (90, автогол).

Зараз ви читаєте новину «Гол Вороніна не врятував "Динамо" від поразки в Махачкалі: результати 21-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua