субота, 20 липня 2013 11:48

Гол Вороніна допоміг московському "Динамо" обіграти "Анжі"

Воронін забиває вирішальний гол у ворота "Анжі". Фото: ria.ru

Московське "Динамо" виграло в махачкалінського "Анжі" у другому турі чемпіонату Росії з футболу. Матч, що відбувся на стадіоні "Арена-Хімки" під Москвою, завершився перемогою "Динамо", 2:1.

Рахунок був відкритий на 27-й хвилині. Автором голу у ворота "Анжі" став хавбек "Динамо" Павло Соломатін. На 33-й хвилині "Анжі" залишився в меншості — було вилучено захисника Евертона Алмейду. Проте, за шість хвилин до кінця основного часу махачкалінці відновили рівновагу на табло завдяки голу Крістофера Самби.

Вирішальний гол на 93-й хвилині забив з пенальті, який було призначено за гру рукою, українець Андрій Воронін. Після призначення пенальті наставник "Анжі" Гус Хіддінк відштовхнув резервного арбітра зустрічі.

Тренеру згідно з регламентом загрожує шестиматчева дискваліфікація та штраф.

Зараз ви читаєте новину «Гол Вороніна допоміг московському "Динамо" обіграти "Анжі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua