неділя, 20 березня 2011 19:15

Гол Шацьких і "дубль" Мазілу забезпечили "Арсеналу" перемогу над "Іллічівцем"

У заключному матчі 22-го туру Прем'єр-ліги київський "Арсенал" удома виграв в "Іллічівця" (3:1) і піднявся на 6-е місце в турнірній таблиці.

Вже на 5-й хвилині гри гості зусиллями Невмиваки вийшли вперед, однак перед самою перервою досвідчений Шацьких зрівняв шанси команд.

У другому таймі з інтервалом у 2 хвилини "каноніри" вирішили результат гри. Дублем відзначився румунський нападник господарів Мазілу.

Чемпіонат України.

Прем'єр-ліга.

22-й тур.

"Арсенал" - "Іллічівець" - 3:1 (1:1)

Голи: Шацьких, 43, Мазілу, 66, 67 - Невмивака, 5

"Арсенал": Погорілий, Єщенко, Шершун, Матюхін, Польовий, Грицай, Богданов (Старгородський, 87), Гусєв, Аржанов, Шацьких, Мазілу (Ковпак, 79)

"Іллічівець": Шуст, Тищенко, Невмивака, Путівцев, Чайковський, Гречишкін, Окріашвілі, Пуканич (Насібулін, 69), Кривошеєнко (Ярошенко, 56), Картушов (Федотов, 58), Будковський

Зараз ви читаєте новину «Гол Шацьких і "дубль" Мазілу забезпечили "Арсеналу" перемогу над "Іллічівцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua