неділя, 28 лютого 2021 09:48

Гол Роналду не допоміг "Ювентусу" перемогти

Роналду забив 19 гол. Фото: Reuters

"Верона" приймала "Ювентус" в матчі 24-го туру італійської Серії А. Зустріч проходила на стадіоні "Марк-Антоніо Бентегоді" у Вероні і завершилася з нічийним рахунком 1:1.

Рахунок був відкритий на 49-й хвилині. Автором забитого м'яча став нападаючий чорно-білих Кріштіану Роналду, асистентом виступив півзахисник Федеріко К'єза. Цей м'яч став для 36-річного португальця 19-м у нинішньому чемпіонаті. "Верона" змогла відповісти Туріну на 77-й хвилині після швидкої атаки. Півзахисник Антонін Барак зрівняв рахунок з передачі хавбека Дарко Лазовича.

Таким чином, "Ювентус" в 23 зустрічах набрав 46 очок і посідає третє місце в турнірній таблиці італійської Серії А. Лідирує "Інтер" - 53 бали. У "Мілана" - 49.

Зараз ви читаєте новину «Гол Роналду не допоміг "Ювентусу" перемогти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua