субота, 20 листопада 2021 18:51

Гол Малиновського посприяв розгрому команди Коваленка

Малиновський зіграв 30 хвилин. Фото: Reuters

У Бергамо завершився матч 13-го туру італійської Серії А "Аталанта" - "Спеція". Зустріч на стадіоні "Атлеті Адзуррі" закінчилася перемогою господарів з рахунком 5:2.

Рахунок у матчі відкрили гості – на 11-й хвилині відзначився Мбала Н'Зола. Через сім хвилин Маріо Пашалич зрівняв рахунок. На 38-й хвилині Дуван Сапата реалізував пенальті, а на 41-ій Пашалич оформив дубль.

Наприкінці другого тайму колумбієць Луїс Мур'єль забив з пасу Пашалича, а потім асистував українцю Руслану Малиновському, який пробив з-за меж карного майданчика. Після цього "Спеція" відіграла один м'яч - дубль зробив Мбала Н'Зола.

Це третій гол Руслана Малиновського в нинішньому сезоні чемпіонату Італії. Він вийшов на поле на 60-ій хвилині.

У складі "Спеції" 64 хвилини відіграв український півзахисник Віктор Коваленко.

"Аталанта" набрала 25 очок і посідає 4-е місце в турнірній таблиці Серії А. "Спеція" (11) йде 16-ою.

Зараз ви читаєте новину «Гол Малиновського посприяв розгрому команди Коваленка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua