вівторок, 10 липня 2018 20:03

Франція - Бельгія 1:0. Французи стали першим фіналістом Кубка світу

Гол Де Брюйне став переможним для Бельгії в матчі з Бразилією. Фото: 360tv.ru

У першому матчі 1/2 фінала Кубка світу-2018 збірна Франції зустрінеться з Бельгією. Гра пройде в Санкт-Петербурзі. Початок - о 21:00.

Працюватимуть на матчі арбітри з Уругваю: головний рефері - Андрес Кунья, його асистенти - Ніколас Таран та Маурісіо Еспіноса. Резервний суддя - Сесар Рамос з Мексики.

Відеоповтори VAR: Массіміліано Ірраті (Італія), перший асистент: Мауро Вильяно (Аргентина), другий асистент: Роберто Діас Перес (Іспанія), третій асистент: Паоло Валері (Італія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію поєдинку.

Стартові склади

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Умтіті, Ернандез, Погба, Канте, Мбаппе, Грізманн, Матюїді, Жиру

Запасні: Манданда, Товен, Менді, Ареоля, Кімпембе, Лемар, Дембеле, Толіссо, Нзонзі, Рамі, Фекір, Сідібе

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Шадлі, Дембеле, Вітсель, Феллаїні, Де Брюйне, Азар, Лукаку

Запасні: Міньоле, Вермален, Феррейра Карраско, Кастельс, Мертенс, Азар, Тілеманс, Аднан Янузай, Боята, Батшуайі, Дендонкер

Перший тайм

1' Мбаппе промчав правим флангом і зробив простріл у штрафний - Грізманну трохи не вистачило, аби випередити захисника.

4' Шадлі змістився з правого флангу у центр, обіграв двох опонентів, у штрафному прокинув повз третього, але спіткнувся на четвертому.

7' Бельгійці заробили право на перший кутовий - подача Шадлі вийшла вкрай невдалою.

13' Погба відібрав мяч на своїй половині, майстерно обіграв Дембеле і з центрального кола зробив гострий пас на хід Мбаппе - нападника французів випередив голкіпер.

15' Момент у Бельгії! Де Брюйне відпасував у штрафний на Азара, удар якого пройшов поруч зі стійкою.

18' М'яч відскочив до Матюїді, який потужно пробив метрів з 25 - Куртуа опинився в потрібному місці в потрібний час.

19' Азар з лівого флангу прорвався у штрафний і як слід приклався до м'яча - Варан у боротьбі з Феллаїні зумів головою перевести м'яч на кутовий, який нічим небезпечним не завершився.

21' Момент у Бельгії! Після подачі кутового м'яч відскочив до Алдервейрелда, удар якого з меж штрафного у кут воріт в неймовірному стрибку парирував страж воріт.

28' Де Брюйне зробив гострий простріл з лівого флангу - Умтіті в останній момент зумів вибити м'яч, який уже готовий був переправити у сітку Лукаку.

31' Павар зробив навіс у штрафний з правого флангу - Жиру виграв верхову боротьбу, але пробив повз ворота.

32' Жиру в боротьбі з Дембеле опинився на газоні в штрафному - арбітр не побачив порушення правил і продовжив гру.

33' Грізманн пробив неробочою правою метрів з 22 - вище воріт.

37' Грізманн пробіг півполя і пробив з-за меж штрафного - не влучно.

39' Момент у Франції! Мбаппе на правому фланзі блискуче віддав у штрафний на хід Павару, який вийшов віч-на-віч з голкіпером, пробив у дальній кут - Куртуа неймовірним чином зумів перевести м'яч на кутовий.

45' Погба заробив перспективний стандарт поблизу штрафного - удар Грізманна прийшовся у "стінку".

Перерва

Другий тайм

47' Вітсель "вирізав" з правого флангу на Лукаку - нападник бельгійців пробив головою вище воріт.

51' ГООООЛЛЛЛЛ - 1:0! Умтіті відгукнувся на подачу кутового у виконанні Грізманна і ударом головою вивів Францію вперед.

56' Момент у Франції! Мбаппе ефектним пасом віддав у штрафний на Жиру - його удар з близької відстані не досяг цілі.

61' Де Брюйне пробив зльоту метрів з 15 - вийшло невдало.

65' Мертенс, який вийшов на заміну, навісив з правого флангу, Феллаїні виграв верхову боротьбу - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

76' Азар віддав на хід Де Брюйне, який наважився на дальній "постріл" - вище воріт.

81' М'яч відскочив до Вітселя, який "вистрілив" метрів з 25 - голкіпер врятував свою команду.

90+3' Момент у Франції! Погба відпасував у центр на Грізманна, удар якого у відчайдушному стрибку нейтралізував воротар.

90+6' Момент у Франції! Погба віддав ліворуч на Толіссо, який вийшов на заміну, - його удар у дальній кут перевів на кутовий голкіпер.

Кінець матчу

У другому півфінальному матчі Кубка світу-2018 Англія зіграє з Хорватією (11 липня о 21:00).

Зараз ви читаєте новину «Франція - Бельгія 1:0. Французи стали першим фіналістом Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua