вівторок, 13 лютого 2018 15:09

Форвард АЕКа відверто зганьбився перед матчем з "Динамо"

Араухо відверто зганьбився напередодні матчу з "Динамо". Кадр з відео

Нападник АЕКа Серхіо Араухо став об'єктом насмішок уболівальників напередодні матчу з київським "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи. Аргентинець дуже осоромився в чемпіонаті Греції.

26-річний форвард допустив жахливий промах у домашній грі 21-го туру місцевої Суперліги проти "Астерас" (1:0). Епічний ляп стався на 13-й хвилині зустрічі.

Захисник гостей намагався перервати простріл і зрізав м'яч у свої ворота. Однак Араухо так хотів записати гол на своє ім'я, що з одного метра вирішив сам вбити сферу у ворота. Замість цього Серхіо примудрився влучити м'ячем у поперечину, відверто зіпсувавши момент.

"Динамо" розпочне сезон 15 лютого в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи на виїзді проти грецького АЕКа. Початок о 22:05, текстовий онлайн проведе Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «Форвард АЕКа відверто зганьбився перед матчем з "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua