вівторок, 17 лютого 2009 20:18

Фехтування. Харлан, перемігши купу суперниць, виграла турнір у Москві

Українка Ольга Харлан стала переможницею турніру серії Гран-прі з фехтування на шаблях, який завершився в Москві.

У фіналі Ольга була сильнішою за росіянку Софію Вєлікую 15:13.

До фіналу українка перемогла Іларію Б"янко з Італії (півфінал 15:2), Елеонору Перус із Франції (чвертьфінал 15:12), ще одну представницю Франції Кароль Вергне (1/8 фіналу 15:8), китаянку Чен Хіаодонг (1/16 фіналу 15:10) і  Анну-Лауру Бертхнер із Франції (1/32 фіналу 15:4).

Нагадаємо, раніше українець Олег Штурбабін виграв бронзову нагороду на міжнародному турнірі з фехтування "Московська шабля" у Москві.

В 1/32 фіналу Олег обіграв француза Ніколя Лопеса 15:11, в 1/16 переміг китайця Ксао Евей 15:10, в 1/8 здобув перемогу над ще одним французом Вуг Александре 15:13, у чвертьфіналі з розгромним рахунком обіграв італійця Альдо Монтано 15:8 і у півфіналі поступився італійцю Пасторе Джанпьєро 7:15, повідомляє Федерація фехтування України.

У фіналі Ольга обіграла росіянку Софію Вєлікую.

У командних змаганнях Україна у складі Штурбабіна Олега, Лукашенка Володимира, Торчука Олександра і Пундика Дмитра програла німцям в 1/8 фіналу 43:45, а у напруженій боротьбі відвоювала дев"яте місце у команди Канади 45:43.

Сhampion.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Фехтування. Харлан, перемігши купу суперниць, виграла турнір у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua