понеділок, 24 березня 2008 10:17

Федорова стала дворазовою бронзовою призеркою ЧЄ з водних видів спорту

Вчора скарбничка збірної України поповнилася ще однією медаллю чемпіонату Європи з водних видів спорту, який проходить в голланському Ейндховені.

Третє місце в стрибках у воду з триметрового трампліну завоювала Олена Федорова. Судді поставили їй 319, 70 балу. Золото за росіянкою Юлією Пахаліною (347, 40 балу). Другою стала німка Катя Діков (330, 80). Інша українка Марія Волощенко зайняла останнє 12-е місце.

Для Федорової це вже друга бронза цього чемпіонату. Першу вона завоювала разом з Алевтиною Корольовою в  синхронних стрибках з 3-метрової вишки ще в перший день змагань.

Наш спорт
Зараз ви читаєте новину «Федорова стала дворазовою бронзовою призеркою ЧЄ з водних видів спорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua