четвер, 14 серпня 2008 15:13

Дзюдо. Монголія завойовує перше "золото" на Олімпіаді

Монгол Тувшинбаяр Найдан виграв змагання дзюдоїстів у ваговій категорії до 100 кілограмів. У фінальному поєдинку він здобув перемогу над Асхатом Житкєєвим з Казахстану. Бронзові медалі завоювали Мовлуд Міралієв з Азербайджану і голландець Хенк Грол.

Раніше 14 серпня золото в змаганнях з дзюдо (у вазі до 78 кілограмів) виграла китаянка Сюлі Ян.

На Олімпіаді-2008 дзюдоїстам залишилося розіграти два комплекти нагород. В п"ятницю, 15 серпня, пройдуть змагання серед жінок у вазі понад 78 кілограмів і серед чоловіків у ваговій категорії понад 100 кілограмів.