пʼятниця, 24 січня 2020 17:17

Джима фінішувала 14-ю в індивідуальній гонці на Кубку світу з біатлону

Найкраща з українок Юлія Джима в індивідуальній гонці не змогла поборотися за медалі. Фото: з відкритих джерел

Українські біатлоністки не змогли поборотися за медалі в індивідуальній гонці на етапі кубка світу з біатлону в Поклюці. Найкращою серед українок стала Юлія Джима, яка посіла 14-ю позицію. Джима припустилася двох промахів на вогневих рубежах і відстала від переможця га 3 хв. і 35,2 сек.

Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна посіли 37-е і 40-е місця з трьома промахами.

По чотири промахи зробили Юлія Журавок і Дарина Блашко, які посіли 68-е і 77-е місця відповідно.

Виграла гонку німецька біатлоністка Деніз Херрманн. Вона показала кращий результат у 41 хв. і 33,4 сек., випередивши найближчу суперницю - Ханну Еберг зі Швеції - на 59,2 сек.

Трійку призерів замкнула француженка Анаїс Бескон з відставанням у хвилину і 15,7 сек., повідомляє "Спортарена"

25 січня етап у Поклюці продовжиться двома змішаними естафетами. Перший, одиночний старт - о 14:15 за київським часом.

Зараз ви читаєте новину «Джима фінішувала 14-ю в індивідуальній гонці на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua