вівторок, 14 серпня 2007 09:48

Дві українки програли вже на старті престижного тенісного турніру

21-річна українка Катерина Бондаренко не зуміла подолати стартовий раунд турніру WTA I категорії у Торонто (Канада) з призовим фондом - $1 340 000 (покриття - хард), повідомляє сайт Федерації тенісу України.

В 1/32 фіналу Бондаренко-молодша протистояла 14-й "ракетці" турніру Катаріні Среботнік зі Словенії. У першому сеті Катерина поступалась - 2:5, але зуміла вирівняти становище, а потів і вирвати перемогу у партії - 7:5.

Другу партію впевнено виграла Среботнік - 6:2, суперниця українка була сильнішою й у вирішальному третьому сеті, де вона перемогла з таким самим рахунком - 6:2.

Невдалим видався старт в Торонто і для українки Юлії Вакуленко.

Наша тенісистка в 1/32 фіналу одиночного розряду грала проти Тетяни Головін з Франції (N 12 "посіву") та поступилась у двох сетах - 2:6, 1:6.

Це вже третя поспіль поразка Вакуленко на старті турнірів WTA.

Олена Бондаренко потрапила до другого кола напряму. Її суперницею буде італійка Марія Камерін (78 номер рейтингу).

Зараз ви читаєте новину «Дві українки програли вже на старті престижного тенісного турніру ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua