Дубль Роналду допоміг Португалії розтрощити Угорщину

Кріштіану Роналду виступає в Серії А вже третій сезон. Фото: REUTERS

У матчі першого туру Євро-2020/21 збірна Португалії розгромила Угорщину -3:0.

Що потрібно знати про гру в Будапешті?

Два різних тайми. Якщо у першій половині гри португальці мали повну перевагу на полі, то після перерви угорці відповідали своїми атаками.

Португалія вирішила долю матчу в кінці гри. Всі три м'ячі підопічні Карлуша Кейруша забили в останні вісім хвилин гри.

Долю матчу вирішив рикошет. Рафаель Геррейро забив перший гол після рикошету. Після чого господарі розвалилися та пропустили ще двічі.

Долю матчу вирішив рикошет

Арбітр не зарахував гол угорців. За нічийного рахунку збірна Угорщина забила, але м'яч був скасований через офсайд.

Дубль Роналду. Форвард "Ювентуса" спочатку реалізував пенальті, а потім завершив комбінацію ударом із близької відстані.

Угорщина не заслужила на розгром. У першому таймі господарі захищалися, грали раціонально. Після перерви почали більше активно йти вперед, створивши проблеми захисту суперника. Гра була більше нічийна, або з мінімальною перевагою когось із суперників.

У іншому матчі групи Німеччина зіграє проти Франції. Початок гри о 22:00.

У наступному турі Угорщина зіграє проти Франції, а Португалія з Німеччиною.

17 червня збірна України проведе матч другого туру проти Північної Македонії. Початок гри о 16:00. У першому турі команда Шевченка програла Нідерландам -2:3.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Роналду допоміг Португалії розтрощити Угорщину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua