субота, 15 листопада 2008 16:21

Другим фіналістом підсумкового чемпіонату АТР став Давиденко

Росіянин Ніколай Давиденко вперше в своїй кар"єрі став фіналістом підсумкового чемпіонату АТР, який останній рік проходить у Шанхаї.

У півфіналі Давиденко за 1 годину і 39 хвилин розібрався з шотландцем Енді Мюрреєм, взявши над ним вже четвертую перемогу в очних матчах. Підсумковий рахунок - 7:5, 6:2.

Рівна боротьба в цьому матчі йшла тільки до рахунку 5:5 у першому сеті, а потім Ніколай повністю диктував свої умови, з восьми останніх геймів віддавши супернику тільки два. Давиденко закінчив зустріч ефектним ейсом.

У фіналі лідер російського тенісу зіграє з сербом Новаком Джоковічем. Ці тенісисти вже зустрічалися між собою на груповому етапі, і тоді перемогу отримав серб, хоча ігрова перевага була на боці росіянина - 7:6 (7:4), 0:6, 7:5.

livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «Другим фіналістом підсумкового чемпіонату АТР став Давиденко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua