неділя, 13 лютого 2011 11:56

Дортмундська "Боруссія" втратила перемогу на "Кайзерслаутерном" в доданий час

Футболісти дортмундської "Боруссії" зіграли внічию з "Кайзерслаутерном" у гостьовому матчі чемпіонату Німеччини.

Зустріч, що пройшла в суботу на стадіоні "Фрітц-Вальтер", закінчилася внічию - 1:1. У складі лідера бундесліги гол на 82-й хвилині забив півзахисник Свен Бендер. На 86-й хвилині за другу жовту картку з поля був вилучений захисник команди Юргена Клоппа Невен Суботіч. А в доданий час господарі зусиллями чеського півзахисника Яна Моравека зрівняли рахунок.

"Боруссія" набрала 52 очки і продовжує лідирувати в таблиці німецької бундесліги, випереджаючи "Байєр", який йде на другому місці, на 10 балів.

"Кайзерслаутерн" має в своєму активі 23 очки і розташовується на 14-й позиції.

"Нічия була справедливим результатом цього матчу. Звичайно, ми перевершували суперника, проте його гра багато в чому ускладнила нам життя. Про це свідчить те, що в цій грі ми не зуміли створити стільки гольових моментів, як в інших матчах", - заявив Клопп.

Кайзерслаутерн - Боруссія Д - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Бендер (81), 1:1 - Моравек (90).

БОРУССІЯ Д: Вайденфеллер, Шмельцер, Хуммельс, Суботіч, Пішчек, Гетце (Ф. Сантана, 86), Бендер, Шахін, Барріос, Левандовскі (М. Зідан, 75), Гросскройтц.

Вилучення: Суботіч (85).

За матеріалами РИА Новости, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" втратила перемогу на "Кайзерслаутерном" в доданий час». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua