неділя, 27 вересня 2020 15:06

Дортмундська "Боруссія" несподівано програла в другому турі

"Боруссія" програла вже в другому турі. Фото Рейтер

Дортмундська "Боруссія" після впевненої перемоги над Гладбахом приїхала в Аугсбург. Від "джмелів" очікували спокійною перемоги, однак перший тайм пройшов в нервовій боротьбі з п'ятьма жовтими картками, а на 40-й хвилині господарі ще й рахунок відкрили - це Удохай замкнув подачу Даніеля Каліджурі зі штрафного.

Через дев'ять хвилин після перерви колишні партнери по Шальке організували другий гол: Грегоріч вивів Даніеля Каліджурі сам на сам, а Даніель, поставивши корпус Меньє, переграв Буркі - 2:0!

"Боруссія" від цього шоку так і не оговталася, нічого цікавого у відповідь не створивши. Фінальний свисток зафіксував заслужену перемогу "Аугсбурга"

Очевидно нова фітнестренер поки ніяк не допомогла "джмелям".

Для "Боруссії" це перша поразка в сезоні. "Аугсбург" здобув другу перемогу.

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" несподівано програла в другому турі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua